Goinplus

Usługi Biura Rachunkowego w Warszawie
Bemowo - Wola - Śródmieście

Współpracujemy z małymi, średnimi jak i dużymi firmami w zakresie rachunkowości, kadr i płac. Wspieramy przedsiębiorców na każdym etapie działalności, od przedsiębiorstw startujących po rozbudowane, dobrze ukształtowane biznesy. Wspieramy również osoby prywatne w zakresie usług księgowych.

Sprawy Klienta i jego firmy prowadzi jeden księgowy, wspierany, w razie potrzeb, ekspertyzami doradców. Zapewnia to optymalną komunikację, bezpieczeństwo oraz profesjonalizm świadczonych usług.  Dystans nie jest dla nas problemem – nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju. Oferujemy efektywne sposoby współpracy na odległość. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym w celu dokładnego zapoznania się z ofertą. Nasze wysokie kompetencje, doświadczenie i kompleksowa oferta zadowolą nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

kom.: + 48 792 870 600
kom.: + 48 793 311 577

mail: fk@goinplus.pl

Dlaczego nasze biuro rachunkowe?

Cenimy czas naszych Klientów. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług księgowych oraz utrzymywanie z Klientami jak najlepszych relacji interpersonalnych. Zapewnimy Państwu fachową obsługę księgową oraz kadrową, a również miłą atmosferę współpracy.

Referencje